Dallime mes rishikimeve të "Ansambli Kombëtar i Këngëve dhe Valleve "Shota""

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
 
No edit summary
'''Shoqeria Kulturo Artistike Shota''' me qendere ne Prishtine eshte perfaqsuese e folklorit te Kosoves ne arenen e folklorit ndekombetare.
 
{{cung}}