Dallime mes rishikimeve të "Fantastic Four"

No change in size ,  9 vjet më parë
v
Bot: Automated text replacement (-Janar +janar & -Shkurt +shkurt & -Mars +mars & -Prill +prill & -Maj +maj & -Qershor +qershor & -Korrik +korrik & -Gusht +gusht & -Shtator +shtator & -Tetor +tetor & -Nëntor +nëntor & -Dhjetor +dhjetor)
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Bot: Migrating 35 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q152098 (translate me))
v (Bot: Automated text replacement (-Janar +janar & -Shkurt +shkurt & -Mars +mars & -Prill +prill & -Maj +maj & -Qershor +qershor & -Korrik +korrik & -Gusht +gusht & -Shtator +shtator & -Tetor +tetor & -Nëntor +nëntor & -Dhjetor +dhjetor))
'''The Fantastic Four''' është një [[strip]] të [[Marvel Comics]] me një grupë [[superhero]], krijuar nga [[Stan Lee]] dhe [[Jack Kirby]] dhe debutoi në ''The Fantastic Four'' #1 (Nëntornëntor [[1961]]).
 
{{strip-cung}}