Ndryshimi mes inspektimeve të "Harry Potter dhe Dhoma e të Fshehtave (libri)"

v
Reverted to revision 1319914 by Addbot on 2013-04-04T14:11:59Z
v (Bot: Automated text replacement (-Janar +janar & -Shkurt +shkurt & -Mars +mars & -Prill +prill & -Maj +maj & -Qershor +qershor & -Korrik +korrik & -Gusht +gusht & -Shtator +shtator & -Tetor +tetor & -Nëntor +nëntor & -Dhjetor +dhjetor))
v (Reverted to revision 1319914 by Addbot on 2013-04-04T14:11:59Z)
| zhnari = [[Fantazi]]
| botuesi = {{flagicon|the United Kingdom}} [[Bloomsbury Publishing]] <br /> {{flagicon|USA}} [[Scholastic Corporation]] <br /> {{flagicon|Canada}} [[Raincoast Books]] <br /> {{flagicon|Albania}} [[Shtëpia botuese Dituria]]
| data_e_botimit = [[2 korrikKorrik]] [[1998]]
| media_tipi =
| faqe = {{flagicon|the United Kingdom}} 223 <br /> {{flagicon|USA}} 309 <br /> {{flagicon|Albania}} 276