Dallime mes rishikimeve të "Hajrie Rondo"

No change in size ,  9 vjet më parë
v
Reverted to revision 1317396 by Addbot on 2013-04-03T10:07:11Z
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Bot: Automated text replacement (-Janar +janar & -Shkurt +shkurt & -Mars +mars & -Prill +prill & -Maj +maj & -Qershor +qershor & -Korrik +korrik & -Gusht +gusht & -Shtator +shtator & -Tetor +tetor & -Nëntor +nëntor & -Dhjetor +dhjetor))
v (Reverted to revision 1317396 by Addbot on 2013-04-03T10:07:11Z)
{{pa referenca}}
[[Skeda:Hajrie Rondo.jpg|thumb|300px]]
'''Hajrie Rondo''' është një [[aktore]] e mirënjohur shqiptare. Ka lindur më [[1 marsMars]] [[1951]] në [[Delvina|Delvinë]].
 
Hajrie Rondo është tashmë një aktore me diapazon të gjerë. Ajo ka interpretuar në të gjitha gjinitë. Jeton në [[Fier]].
*[[Kush vdes në këmbë]] - (1984) , Lina
*[[Një emër midis njerëzve]]-(1983)
*[[nëntoriNëntori i dytë]] - (1982), Lima Kepiego
*[[Agimet e stinës së madhe]] - (1981), Xifja
*[[Vëllezër dhe shokë]] - (1980) , Mara