Ndryshimi mes inspektimeve të "Bota e Patit - Historia me e bukur"

v
Reverted to revision 1183899 by Roboti Tung on 2012-09-08T19:40:18Z
v (Bot: Automated text replacement (-Janar +janar & -Shkurt +shkurt & -Mars +mars & -Prill +prill & -Maj +maj & -Qershor +qershor & -Korrik +korrik & -Gusht +gusht & -Shtator +shtator & -Tetor +tetor & -Nëntor +nëntor & -Dhjetor +dhjetor))
v (Reverted to revision 1183899 by Roboti Tung on 2012-09-08T19:40:18Z)
Histori dashurie e Carmen dhe Leandro do të jetë në kohën e tyre më të mirë, veçanërisht me shtatzëninë e Karmenit dhe kjo premton vetëm momente të lumtur. Megjithatë, Carmen ka vënë në një sasi të pabesueshme të peshës dhe Bianca do të përdorni këtë për t'u përpjekur për t'i ndarë. Carmen merr një Babysitter për fëmijën e porsalindur, i cili nuk është asgjë, por motra e panjohur Bianca së. Pastaj, Bianca amtare aktore dhe këngëtare kabareje të frustruar që do të ndihmojë vajzën e tij dhe Antonella tij mbesën për të arritur të gjitha ambiciet e tyre, pavarësisht nga mjetet, por nuk e di pamjen e këtij vajzës që ka mbetur në harresë, që kanë shkaktuar komplikime në jetën e Bianca, Antonella dhe shoqërisë. Carmen dhe Leandro në këtë sezon jane të martuar.
 
me 24 tetorTetor 2011 jepet sezoni i dyt ne JUNIOR TV.[[Skeda:--[[Speciale:Kontributet/46.99.251.17|46.99.251.17]] 21 tetor 2011 09:29 (CEST)Shembull.jpg[[Patito Feo|Bota e Patit - Historia me e bukur]]]]