Ndryshimi mes inspektimeve të "Aleanca e shenjtë"

No change in size ,  7 vjet më parë
v
Reverted to revision 1324625 by Addbot on 2013-04-04T16:13:51Z
v (Bot: Automated text replacement (-Janar +janar & -Shkurt +shkurt & -Mars +mars & -Prill +prill & -Maj +maj & -Qershor +qershor & -Korrik +korrik & -Gusht +gusht & -Shtator +shtator & -Tetor +tetor & -Nëntor +nëntor & -Dhjetor +dhjetor))
v (Reverted to revision 1324625 by Addbot on 2013-04-04T16:13:51Z)
''Aleanca e shenjtë'' thirrej marrëveshja e bërë më [[26 gushtGusht|26 gusht]] [[1815]] në mes të Perandorisë Ruse, Perandorisë Austriake dhe Prusisë.
 
[[Skeda:Holy Alliance.png|parapamje|200px|Aleanca e shenjtë]]