Dallime mes rishikimeve të "Adrianne Palicki"

No change in size ,  9 vjet më parë
v
Reverted to revision 1310897 by Addbot on 2013-03-31T00:09:01Z
v (Bot: Automated text replacement (-Janar +janar & -Shkurt +shkurt & -Mars +mars & -Prill +prill & -Maj +maj & -Qershor +qershor & -Korrik +korrik & -Gusht +gusht & -Shtator +shtator & -Tetor +tetor & -Nëntor +nëntor & -Dhjetor +dhjetor))
v (Reverted to revision 1310897 by Addbot on 2013-03-31T00:09:01Z)
[[Skeda:AdriannePalicki.jpg|parapamje|Adrianne Palicki]]
 
'''Adrianne Palicki''' lindi më [[6 majMaj|6 maj]] [[1983]] në [[Toledo]] [[Ohio]], [[Shtetet e Bashkuara të Amerikës|SHBA]],është [[aktori|aktore]] amerikane. Tyra Collette ka luajtur në [[seriali|serin]]ë e [[NBC]] [[Friday Night Lights]] dhe në serinë e [[The WB]] ([[The CW]]) rolin e Kara ([[Supergirl]]) në episodin "Covenant".
 
== Filmografia ==