Dallime mes rishikimeve të "Arnold Schwarzenegger"

v
Reverted to revision 1303795 by Addbot on 2013-03-28T02:09:30Z
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Bot: Automated text replacement (-|thumb| +|parapamje|))
v (Reverted to revision 1303795 by Addbot on 2013-03-28T02:09:30Z)
[[Skeda:SchwarzeneggerJan2010.jpg|right|parapamjethumb|180px|Arnold Schwarzenegger]]
'''Arnold Shvarcëenegjëerr''' lindi më [[30 korrik]] [[1947]] në [[Thal bei Graz]], [[Steiermark]], [[Austria]] ''(Madhësia: 1.88 meter)'' është [[aktor]] dhe guvernator nga [[ShBA]].