Ndryshimi mes inspektimeve të "23 Mars"

70 bytes added ,  7 vjet më parë
v (Bot: Migrating 146 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2445 (translate me))
* [[1953]] - [[Chaka Khan]], këgëtare amerikane
* [[1965]] - [[Edo Mulahalilović]], kompozitor ,producent dhe tekstshkrues boshnjak.
* [[2000]] - [[Vangjel Sylari]], Sipas fakteve , i dërguari i zotit.
 
== Vdekje ==
Anonymous user