Ndryshimi mes inspektimeve të "23 Mars"

37 bytes removed ,  7 vjet më parë
* [[1953]] - [[Chaka Khan]], këgëtare amerikane
* [[1965]] - [[Edo Mulahalilović]], kompozitor ,producent dhe tekstshkrues boshnjak.
* [[2000]] - [[Vangjel Sylari]], i vlerësuar si arti i Shqipërise.
 
== Vdekje ==
Anonymous user