Dallime mes rishikimeve të "1951"

103 bytes added ,  8 vjet më parë
v (Bot: Migrating 159 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q18591 (translate me))
 
== [[:Kategoria:Vdekje 1951|Vdekje]] ==
* [[29 Korrik]] - [[Ali Sami Yen]], themelues i Galatasaray Sports Club (l. [[1886]]).
* Hafiz [[Ibrahim Dalliu]], ishte teolog, përkthyes, poet, publicist, mësues dhe aktivist shqiptar.
 
[[Kategoria:Kalendari]]
7.597

edits