Dallime mes rishikimeve të "Nusja dhe Paragjykime"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
{{film-cung}}
[[Category:!Film]]
[[Category:Filma indianindianë]]
[[Category:Filma anglezanglezë]]
[[Category:Filma bazuar në roman]]
[[Category:Filma 2004]]
 
 
[[de:Liebe lieber Indischindisch]]
[[en:Bride and Prejudice]]
[[fr:Coup de foudre à Bollywood]]
24.783

edits