Dallime mes rishikimeve të "16 janar"

58 bytes added ,  8 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 157 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2261 (translate me))
v
* [[1961]] - [[Hajrudin Hari Vareshanovic]], kantautor boshnjak i muzikës argëtuese
* [[1962]] - [[Paul Webb]], muzikant anglez ([[Talk Talk]], [[.O.rang]])
* [[1963]] - [[James May]], gazetar dhe prezantues anglez
* [[1974]] - [[Kate Moss]], Supermodele dhe stiliste Angleze