Dallime mes rishikimeve të "Paraditja Vazhdon!"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (Robot: ndryshime kozmetike)
'''Paraditja Vazhdon!''' eshteështë njenjë nder programet e radios [[Club FM]], prezantuar nga radiofonistja [[Ada Sula]]. Njerëzit që kanë ditëlindjet në këtë ditë vijnë përmes telefonatave në radio. Surpriza telefonike, VIP-a që kanë ditëlindjen, por dhe shumë gjëra që e bëjnë jetën të bukur e me vlerë, shëndeti, bukuria, mjekësia, ushqimi, Bon Ton-i, vijnë për 1 orë në radio. Loja e tingullit Tingulli Misterioz.
Programi transmetohet ne oren 11:00 - 12:00.
 
Programi transmetohet ne orenorën 11:00 - 12:00.
== Burimi i Informacionit ==
 
== Burimi i Informacionit ==
* [http://www.clubfm.net/programm.asp Programet e radios Club FM]]
 
[[Kategoria:Club FM]]