Ndryshimi mes inspektimeve të "31 dhjetor"

1 byte added ,  7 vjet më parë
v
U kthye versioni 1344678 i bërë nga Albanianp (diskutimet)
v
v (U kthye versioni 1344678 i bërë nga Albanianp (diskutimet))
 
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 31|Nëntor|Dhjetor|Janar}}
 
== Ngjarje ==
* [[2006]] - [[Festa]]t [[Viti i Ri]] dhe [[Bajrami i Vogël]] binë të njëjtën ditë.
95

edits