Hape menynë kryesore

Changes

ska përmbledhje të redaktimeve
==Shiko dhe këtë==
* [[Gjuha Shqype (kënga)]]
[[Category:Këngë]]
[[Category:Këngë]]SHUM NJER JAN TE QUDITSHM PSE A TA NUK I LEXOJ LIBRAT QEKAN NJE RENDSI TE MADHE PER TO POR SKA GJ PRAP DO E LPNIMESIMIN
tmer aga ishte luftetar
dhe ditem e 2 te marteses ai shkoi ne lufte dhe u zu rob.
 
e pashqyrtu ... cung ...cung :p