Ndryshimi mes inspektimeve të "Balfin Group"

383 bytes added ,  7 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Infobox kompani | company_name = '''Balfin Group''' | company_logo = | company_type = shpk | traded_as = | foundation = 1993 | location_city = Tiranë | location_country = ...)
 
v
| revenue =
| net_income =
| assets =
| equity =
| turnover = 236 milionë € {{small|(2011)}}<ref>[http://www.monitor.al/koha-per-shopping-2/ Flet Samir Mane: Pse i bleva Euromax dhe ACR, blerje dhe në rajon]</ref>
| num_employees =
| num_employees = 1,247 <ref>[http://biznesmenet.com/?fq=brenda&m=shfaqart&aid=13&gj=gj2 SAMIR MANE]</ref>
| subsid =
| divisions = [[Mane TCI]] <br> [[QTU]] <br> [[TEG]] <br> [[ACR]] etj.
| homepage = [http://http://www.balfin.al/ http://www.balfin.al/]
| intl = yes
*[[Mane TCI]]
*[[QTU]]
*[[Euromax]]
*[[Ambassador 1]]
*[[Ambassador 2]]
Kompanitë që ka aksione Balfin:
 
*[[Plus Communication]] - 17,55 %
*[[Euromax]]
*[[Media 6]] - 20 %
*[[Plus Communication]]
*[[Supersport]]
*[[Skopje City Mall]]
*[[Fin-al]] - 22,9 %
*[[Alba Trade]]
*[[Albanian Chrome]]
 
==Referenca==
{{reflist}}
 
[[Kategoria:Kompani në Shqipëri]]