Ndryshimi mes inspektimeve të "Koreja e Jugut"

50 bytes added ,  7 vjet më parë
==
== Gjeografia ==
Ajo shtrihet teresisht ne jug te gadishullit dhe ne veri kufizohet vetem me Korene e Veriut.
{{Kryesor|Gjeografia e Koresë së Jugut}}
 
=== Klima ===
Anonymous user