Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Cristiano Ronaldo"

ii Hala Madrid
#VAMOSRONALDO
 
== Kërkesë redaktimi më 3 maj 2013 ==
 
ronaldo eshte nje nga futbollistat me te mire ne bote ai eshte dhe me i bukuri cristiano ronaldo do te behet kampioni i gjith planatit
Anonymous user