Dallime mes rishikimeve të "Legjenda dhe rrëfime për Skënderbeun"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Faqe e re: '''Legjenda dhe rrëfime për Skënderbeun''' Autori: Naum Prifti. Botuesi: Horizont. Viti i botimit: 1999. Faqet e librit 144. ISBN 978-99927-64-04-6)
 
No edit summary
[[Skeda:Legjenda dhe rrëfime për Skënderbeun.JPG|thumb|200px]]
'''Legjenda dhe rrëfime për Skënderbeun''' Autori: [[Naum Prifti]]. Botuesi: Horizont. Viti i botimit: 1999. Faqet e librit 144. ISBN 978-99927-64-04-6