Ndryshimi mes inspektimeve të "Zgjedhjet parlamentare në Shqipëri, 2013"

v
Fix URL prefix
v (Fix URL prefix)
||Kult<ref>[http://www.gazetatema.net/web/2013/02/04/sondazhi-i-kult-per-zgjedhjet-41-do-votojne-ps-30-pd-ne-dhe-14-ak-ne/ Gazeta Tema]</ref>|| 22-31 janar 2013 || 30.1 % || '''41.2 %''' || 14.9 % || 4.1 % || 4.1 % || || 75 %
|-
||Albeu<ref>[http://http://www.albeu.com/ Albeu]</ref>|| 2 maj 2013 || 47.71 % || '''34.29 %''' || 11.46 % || 1.36 % || 2.53 % || ||
|}