Dallime mes rishikimeve të "4 Maj"

60 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
* [[1944]] - [[Monika Bleibtreu]], aktore gjermane
* [[1951]] - [[Jackie Jackson]], këgëtar amerikan
* [[1980]] - [[Naser Rafuna]] aktor dhe humorist nga kosova
 
== Vdekje ==
* [[1980]] - [[Josip Broz Tito]], politikan jugosllav,
Anonymous user