Dallime mes rishikimeve të "Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë i Universitetit të Tiranës"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Reverted to revision 1253150 by Xixa on 2012-12-25T10:04:08Z)
No edit summary
Është i strukturuar me degët :
 
:Gazetari
:gazetari
:Letërsi
:letërsi
:Gjuhësi
:gjuhësi
:Gjeografi
:gjeografi
:Histori
:histori
 
si edhe degën e mësimit te shqipes për te huaj.
Anonymous user