Dallime mes rishikimeve të "Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë i Universitetit të Tiranës"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
== Planet mësimore ==
 
''''''Bachelor'''
'''Master i Shkencave'''
'''Master Profesional'''
'''Kualifikim postmaster'''
 
'''Bachelor'''
Anonymous user