Dallime mes rishikimeve të "Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë i Universitetit të Tiranës"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
 
== Autoritete drejtuese ==
Dekani sotshëm : Prof Dr [[Shezai Rrokaj]].
 
 
Anonymous user