Dallime mes rishikimeve të "Rrëqebulli"

572 bytes added ,  9 vjet më parë
== Shtimi ==
rreqebulli ngjan me tigrin dhe eshe kafshe gjahtare ghithashtu eshte e rrufeshme ne sulm e mprehte ne shikim
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
 
== Pamja ==
Anonymous user