Ndryshimi mes inspektimeve të "Ali Asllani në kujtimet dhe studimet letrare"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Ali Asllani në kujtimet dhe studimet letrare''' Autori: Bardhosh Gaçe. Botuesi: Toena. Faqet e librit 440. Autori na paraqet figurën e ndritur të poetit Ali Asllani, i cil...)
 
[[Skeda:Ali Asllani në kujtimet dhe studimet letrare.JPG|thumb|200px]]
'''Ali Asllani në kujtimet dhe studimet letrare''' Autori: [[Bardhosh Gaçe]]. Botuesi: Toena. Faqet e librit 440.