Ndryshimi mes inspektimeve të "Madagascar 3: Europe's Most Wanted"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 31 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q244247 (translate me))
[[Kategoria:Filma amerikanë]]
[[Kategoria:Filma të animuar]]
Alex,Marti,Gloria,Melman 4 kafshët që u arratisën nga kopshti zoologjik tani kanë ngecur në Afrikë.Ata i merr malli për New York-un dhe shkojnë në qytet për t'u kërkuar pinguinëve t'i çojnë në New York.Por të përballen me një zonjë të kontrollit të kafshëve.
Anonymous user