Ndryshimi mes inspektimeve të "Madagascar 3: Europe's Most Wanted"

ska përmbledhje të redaktimeve
[[Kategoria:Filma të animuar]]
Alex,Marti,Gloria,Melman 4 kafshët që u arratisën nga kopshti zoologjik tani kanë ngecur në Afrikë.Ata i merr malli për New York-un dhe shkojnë në qytet për t'u kërkuar pinguinëve t'i çojnë në New York.Por të përballen me një zonjë të kontrollit të kafshëve.
 
[[Skeda:Madagascar3-Poster.jpg|parapamje]]
Anonymous user