Ndryshimi mes inspektimeve të "Porto Palermo"

140 bytes added ,  6 vjet më parë
v
+ delete
v (+ delete)
{{delete|nonsense - '''[[Përdoruesi:Kolega2357|Kolega2357]] ([[Përdoruesi diskutim:Kolega2357|diskutimet]])''' 31 maj 2013 11:14 (CEST)}}
Gji ne bregdetin e Jonit. Ne te ndodhet dhe kalaja trekendore e Ali Pasha Tepelenes[[Kategoria:gjeografi]]