Ndryshimi mes inspektimeve të "Shën Elena"

180 bytes added ,  7 vjet më parë
vullkani shen helena ka shperthyer ne vitin 1980 dhe kane vdekur 62 persona.
v (Bot: Migrating 52 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q4675 (translate me))
(vullkani shen helena ka shperthyer ne vitin 1980 dhe kane vdekur 62 persona.)
 
[[ar:بركان سان هيلين]]
vullkani shen elena ne shba ka shperthyer ne maje te vitit 1980. shperthimi eshte degjuar 350 km larg.hiri i nxete dhe gazrat kane rene ne shpatet e malit,kane vdekur 62 persona.
Anonymous user