Dallime mes rishikimeve të "B"

No change in size ,  16 vjet më parë
v
Robot: Changing Category:Gjuhësi
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
vNo edit summary
v (Robot: Changing Category:Gjuhësi)
{{Wiktionary|Shkronja}}
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
[[Category:Gjuhësi]]
 
[[Category:GjuhësiShkronja]]
[[Category:Alfabete]]
[[Category:Shkronja|!]]
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
 
[[af:B]]
12.976

edits