Dallime mes rishikimeve të "An Evening with John Petrucci and Jordan Rudess"

Faqe e re: '''An Evening with John Petrucci and Jordan Rudess''' është një album i dy anëtarëve të bendit Dream Theater, John Petrucci (kitarë) dhe Jordan Rudess ([[Tas...
(Faqe e re: '''An Evening with John Petrucci and Jordan Rudess''' është një album i dy anëtarëve të bendit Dream Theater, John Petrucci (kitarë) dhe Jordan Rudess ([[Tas...)
(Pa ndryshime)