Dallime mes rishikimeve të "An Evening with John Petrucci and Jordan Rudess"

iw + cat
No edit summary
(iw + cat)
* Kënga 4, 7, dhe 10 përfshihen vetëm në ri-lëshimin e albumit.
* Kënga "State of Grace" është lëshuar së pari nga [[Liquid Tension Experiment]] në albumin e tyre të parë, [[Liquid Tension Experiment (album)|Liquid Tension Experiment]].
 
[[Category:Audio albume]]
[[en:An Evening with John Petrucci and Jordan Rudess]]
12.723

edits