Ndryshimi mes inspektimeve të "Birkena"

8 bytes added ,  7 vjet më parë
v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3299317 (translate me))
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
'''Bircenna''' ka qene princeshë [[Ilirët|Ilire]] bija e mbretit [[Bardhyli]].Ajo ishte motër e [[Bardhyli II]] dhe halle apo teze e [[Cleitus ilir]].<ref>[http://ancientlibrary.com/smith-bio/0472.html The Ancient Library - Bardyllis]</ref>
 
== References ==