Ndryshimi mes inspektimeve të "British American Racing"

v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Bot: Migrating 33 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q171320 (translate me))
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
|- style="vertical-align: top;"
! Vend ndodhja
| [[Brackley]], [[Northamptonshire]], [[Mbretëria e Bashkuar e Britanisë dhe Irlandës së Veriut|United Kingdom]]
|- style="vertical-align: top;"
! Kryesues
|}
 
'''British American Racing''' ka qenë ekipi në [[Formula Një|Formula 1]] që ka garuar në këtë garim nga viti [[1999]] e gjer më vitin [[2005]].
 
== Historiku ==
 
== Shih edhe ==
* [[Formula Një|Formula 1]]
 
== Lidhje të jashtme ==