Dallime mes rishikimeve të "Budisalca"

7 bytes added ,  8 vjet më parë
v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2927567 (translate me))
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
}}
 
'''Budisallci''' është një vendbanim në komunën e [[Klina|Klinës]], [[Kosova|Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Klinë]]