Ndryshimi mes inspektimeve të "Artizanati"

4 bytes added ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 49 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q4869079 (translate me))
'''Artizanat''' nënkupton punimin dhe përpunimin e gjërave të artit si dhe formësimi i tyre, cilësia e të cilave varet nga shkathtësia e prodhuesit <ref name=KK200444>LIGJIN PËR ZEJTARI [http://www.assembly-kosova.org/common/docs/ligjet/2004_44_al.pdf Në amëzën assembly-kosova.org]</ref>.
 
{{art-cung}}
== Burimi i të dhënave ==
<small><references /></small>