Dallime mes rishikimeve të "Oreksi i humbur"

v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
'''Oreksi i humbur''' është [[animimi|film i vizatuar]] i metrazhit të shkurt për fëmijë, i prodhuar nga kinostudioja [[Albfilm|Shqipëria e Re]]. Ana edukative kuptohet nga vetë titulli i filmit. ''Oreksi i humbur'' është përgatitur nën skenarin e [[Gjergj Vlaski]]t, autorë realizues janë [[Bujar Kapexhiu]] dhe [[Tomi Vaso]]ja. Muzikën e filmit e ka kompozuar [[Lejla Agolli]], montazhin [[Elsa Bushati]], për zë është përkujdesur [[Skender Nuzi]].<ref name=YT>[[youTube|youtube]] : [http://www.youtube.com/watch?v=tAZFK9946jE&feature=channel Oreksi i humbur]</ref>
 
==Përmbajtja==
5.349

edits