Dallime mes rishikimeve të "Otto Barić"

16 bytes added ,  8 vjet më parë
v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Bot: Migrating 11 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q699412 (translate me))
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
'''Otto Barić''' lindi më [[19 Qershor|19 qershor]] të vitit [[1932]] në [[Klagenfurt]], [[Austria|Austri]], është [[futbollist]] dhe [[trajner]] kroat. Momentalisht është përzgjedhës i [[Kombëtarja shqiptare e futbollit - Shqipëria|Kombëtares së Shqipëtare]] të futbollit.
 
{{biografi-cung}}