Ndryshimi mes inspektimeve të "Planeti xhuxh"

v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Robot: ndryshime kozmetike)
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
'''Planetët xhuxhi''' janë [[Ceres|Cerusi]] dhe [[Plutoni (planet)|Plutoni]]. Cerusi nuk përmendet sepse është me i vogël se Plutoni ndërsa Plutoni gjithashtu edhe te shume i vogël dhe edhte fshire edhe ai nga lista e planetëve...
 
[[Kategoria:Planetë]]