Dallime mes rishikimeve të "Pllaçica"

7 bytes added ,  9 vjet më parë
v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
(Faqe e re: '''Plloçica''' është një vendbanim në komunën e Malishevës, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Malishevë [[Kategoria:Fshatra në Kosov...)
 
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
'''Plloçica''' është një vendbanim në komunën e [[Malisheva|Malishevës]], [[Kosova|Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Malishevë]]