Dallime mes rishikimeve të "Polaca"

7 bytes added ,  8 vjet më parë
v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Robot: ndryshime kozmetike)
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
'''Polaci i Ri''' është një vendbanim në komunën e [[Skënderaj]]t, [[Kosova|Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Skënderaj]]