Ndryshimi mes inspektimeve të "Poshnja"

11 bytes added ,  7 vjet më parë
v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
 
}}
 
'''{{PAGENAME}}''' është një fshat në [[Rrethi i Beratit|Rrethin e Beratit]], [[Shqipëria|Shqipëri]].
 
Fshati Poshnje është një nga fshatrat e [[Komuna Poshnje|Komunës Poshnje]] dhe nuk duhet ngatërruar me Komunën Poshnje.