Dallime mes rishikimeve të "Çupeva"

7 bytes added ,  8 vjet më parë
v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
(Faqe e re: '''Qypeva''' është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Klinë Kategoria:Fshatra në Kosovë)
 
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
'''Qypeva''' është një vendbanim në komunën e [[Klina|Klinës]], [[Kosova|Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Klinë]]