Dallime mes rishikimeve të "Drama"

4 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 78 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q25372 (translate me))
No edit summary
 
Tek ne shikimi i teledramave ka humbur për nga interesi, ndërsa ndëgjimi i radiodramave për dashamirët e saj ka mbetur në të njëjtin nivel si më parë. Emitues i rregull i tyre<ref>Sipas Hipi Zhdripit së paku nga 1983-84</ref> që nga kohërat e themelimit të radiostacionit të Prishtinës ishte vetë ky radiostacion si dhe disa radiostacione lokale (Radio Gjakova). Tani duket që traditën e emitimit të tyre e ka përvetësuar Radio Kosova Live.
{{art-cung}}
== Burimi i të dhënave ==
<references/>