Dallime mes rishikimeve të "Koço Bihiku"

18 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
'''Prof. Dr. Koço Bihiku'''[http://bihiku.blogspot.com/] [Durres 17 maj 1927 - 09 Qershor 2013] Kritik dhe historian i letersise shqiptare, nder te tjera, ka bërë shpjegimin e disa termave të shkencës e të teknikës për hartuesit e [[Fjalori i Gjuhës së Sotme Shqipe|Fjalorit të gjuhës shqipe]] të botuar në [[Tiranë]] më [[1980]].
<br><br>
 
Anonymous user