Ndryshimi mes inspektimeve të "Zajmina Vasjari"

v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q4984333 (translate me))
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
[[Skeda:Zajmina Vasjari.jpg|thumb|250px|Zajmina Vasjari]]
 
'''Zajmina Vasjari''' lindi ne [[Durrësi|Durrës]] [[Shqipëria|Shqipëri]] më [[17 Qershor|17 qershor]] të vitit [[1987]], i përket shenjës së Binjakeve dhe është një natyrë mjaft e qetë. Ngjyra e preferuar është e bardha dhe shpesh vishet vetëm me këtë ngjyrë.
Gjithashtu i pëlqen muzika, e veçanërisht ajo dance. Është e gjatë 1,70 m. Mban titullin e “Miss Shqipëria 2002”.
Bukuroshja nga Durrësi, mori kurorën e më të bukurës së vendit ditën e lindjes së saj.