Dallime mes rishikimeve të "Fantastic Four"

v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Bot: Automated text replacement (-Janar +janar & -Shkurt +shkurt & -Mars +mars & -Prill +prill & -Maj +maj & -Qershor +qershor & -Korrik +korrik & -Gusht +gusht & -Shtator +shtator & -Tetor +tetor & -Nëntor +nëntor & -Dhjetor +dhjetor))
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
'''The Fantastic Four''' është një [[stripi|strip]] të [[Marvel Comics]] me një grupë [[superhero]], krijuar nga [[Stan Lee]] dhe [[Jack Kirby]] dhe debutoi në ''The Fantastic Four'' #1 (nëntor [[1961]]).
 
{{strip-cung}}
5.349

edits