Ndryshimi mes inspektimeve të "I"

16 bytes added ,  7 vjet më parë
v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
v (Bot: Migrating 27 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q27273 (translate me))
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
 
== Shih dhe ==
* Në [[shqipgjuha shqipe|gjuhën shqipe]] është shkronja e [[13|trembëdhjetë]] e [[alfabeti]]t, me të shënohet [[shkronja|gërma]] '''I''' e madhe e dorës.
*
*